מכונות קפה אוטומטיות


מכונות קפה אוטומטיות –DELONGI

מכונות קפה אוטומטיות – SAECO

מכונות קפה אוטומטיות – NIVONA

    errewrew – Crema + Plus

מכונות קפה אוטומטיות במבצע:

בעידן מודרני ומתקדם אנו רואים מכונות אוטומטיות כמעט בכל פינה- כאשר אנו מחכים בתחנה לרכבת או לאוטובוס, בתוך מבנים ציבוריים וכדומה. בעבר, מצב זה לא היה קיים, מכונות אוטומטיות לא היו כל כך נפוצות ובולטות. אולם כיום, כשישנה מודעות לשינוי שחל בהרגלי הצריכה, זה נראה לנו טבעי וברור שנראה מכונות אוטומטיות כמעט בכל מקום.

אז אם היינו שואלים בעבר על מכונות אוטומטיות, הרוב היה חושב על בקבוקי שתייה קרה, אולם כיום אם נשאל את אותה השאלה, נקבל תשובה נוספת והיא מכונות קפה אוטומטיות. בדיוק כפי שהבינו בעבר את הצורך לשתות בקבוק של מים קרים באמצע החום, כך גם הבינו את הצורך והרצון של אנשים לכוס קפה איכותי ומשובח בכל שעות היום עם פולי קפה מומלצים מבית ארומטי!

מכונות קפה ללא תשלום: שיפור איכות השירות:

אז זה נכון שלא נראה מכונות קפה אוטומטיות במטבחים פרטיים, שם שמים מכונת קפה קטנה ומעוצבת שמתאימה לשיש. אולם בחברות גדולות, בעיקר חברות המספקות שירות לקוחות, נראה מכונת קפה אוטומטית. המחשבה על מכונת קפה אוטומטית בחברות היא בדרך כלל ללא תשלום והיא נועדה מנת להעניק ללקוח חווית שירות איכותי יותר. כך, בזמן שהלקוח ממתין לתורו הוא נהנה מכוס קפה טוב שמעביר לו את הזמן בנעימים.

בנוסף לכך, מלבד הלקוחות והצרכנים שמגיעים ונהנים מהקפה, גם העובדים עצמם נהנים ממנו- מה שמעצים את האווירה במקום העבודה והופך אותה לטובה יותר. בדרך זו, העובדים מרגישים כי המנהלים אכן משתדלים לגרום גם להם ולא רק ללקוחות שביעות רצון. בדרך כלל, שכיף וטוב לעובדים בעבודה, ההתנהלות עצמה תראה ואף תהיה מוצלחת יותר, כך שבהחלט שווה לרכוש מכונות קפה אוטומטיות!

מכונות קפה אוטומטיות בתשלום:

ובכן, ישנם גם לא מעט מקומות שבוחרים להציב מכונת קפה אוטומטית בתשלום. כך, בזכות כמה שקלים הצרכן נהנה מקפה איכותי מתי שרק ירצה. מכונות אלו בדרך כלל מציבים בתחנות דלק, מרכזים ציבוריים הומי וכמו כן ניתן לראותן גם בחברות ומפעלים אשר אינן מספקים את השירות בחינם- לא עבור הלקוח ולא עבור העובדים עצמם.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נהנים מרכישה של מכונת קפה ביתית לבית במחירים אטרקטיביים – חשוב מאוד לדעת שהדיל שאנחנו עושים באמת משתלם לטווח הארוך.